פירמוט מחשב בירושלים

פירמוט מחשב בירושלים – לכל סוגי במחשבים במחירים הוגנים

המחשב תקוע ואתם מוצאים עצמכם עושים לו ריסטארט שוב ושבו? חסכו לעצמכם את העצבים ועשו פירמוט מחשב. מלאו הפרטים בטופס המקוון כאן באתר, וקבלו המלצות על טכנאי מחשב מוסמכים, אמינים ונגישים ובמחירים ממש טובים!

פירמוט מחשב בירושלים
פירמוט מחשב בירושלים

ובעברית?
פירמוט מחשב (מהמילה האנגלית FORMAT ), בהגדרה העברית שלו, הוא אתחול המחשב, כשזה מתחיל להיות איטי מהרגיל, ישנה השתלטות של וירוסים על עמוד הבית, לקבצי וורד לוקח נצח עד שהם עולים, וכל מיני דברים מטרידים הגורמים בעיקר לאיבוד זמן יקר ולעוגמת נפש.

הפירמוט, הוא פעולת מחיקה של כל מה שקיים על גבי הדיסק הקשיח והתקנה של מערכת הפעלה חדשה. דרך זו עוזרת לפתור בעיות נשנות וליהנות ממחשב נקי מוירוסים, תקין ומהיר הרבה יותר. לאחר הפירמוט,
מה שמתקבל הוא מחשב נקי לחלוטין וללא בעיות תוכנה, עליו ניתן להתחיל לעבוד כמו על מחשב חדש.

הסירו מליבכם חששות וספקות והשתמשו בשירותיו של טכנאי מחשבים מוסמך, מנוסה ועם הבנה מקיפה בכל סוגי המחשבים ומערכות ההפעלה. מלאו פרטיכם באתר ואנו נספק לכם המלצות על טכנאי מחשב מעולים, נגישים לאזור מגוריכם ועם מחירים הוגנים!

חשוב מאד לגבות את כל המסמכים הקבצים והתיקיות, תמונות, שירים שהורדתם- בעצם הכל- טרם הפירמוט. זכרו כי פירמוט מחשב משמעו מחיקת כל הקבצים השמורים בו. את הגיבוי מומלץ לצרוב על דיסק או לחילופין, לשמור על גבי מחיצה נפרדת מזו שעליה תותקן מערכת ההפעלה החדשה.

טכנאי מחשבים מוסמך ובעל ניסיון ידאג לעדכן אתכם על חשיבות הגיבוי ושמירת הקבצים וכל תוכנית, תמונה או שיר החשובים לכם, ויבהיר לכם כי מרגע שהתחיל להתבצע פירמוט במחשב, הקבצים הקיימים, אם לא יהיו מגובים, יאבדו לנצח.

התהליך:
הפירמוט אותו יבצע הטכנאי יתחיל כאמור רק לאחר שווידא מוכלם כי כל הקבצים והתוכניות החשובים לכם מגובים. הוא יבצע עבורכם את פעולת הגיבוי אולם באחריותכם לומר לו מה אתם מעוניינים לגבות ומה פחות חשוב לכם.

לאחר מכן מתחילה מלאכת הפירמוט, במהלכה נבחרת הגרסה המומלצת ביותר ליישומי המחשב שלכם, בהמלצת הטכנאי.

עם סיום הפירמוט, תעלה מערכת ההפעלה החדשה, וניתן יהיה להתחיל ולהחזיר את כל הקבצים שנשמרו מבעוד מועד, אל המחשב המחודש והנקי מתקלות ובעיות.

אנו נסייע לכם למצוא טכנאי מחשבים מוסמך ומקצועי אשר יעזור לכם במלאכת פירמוט מחשב מבלי שתחששו מגרימת נזק או לאיבוד קבצים יקרים. כל זאת במקצועיות , מהירות ועם אחריות להזמנות ולהצעות מחיר מלאו פרטיכם באתר עכשיו!

שתף את המאמר שכולם ידעו

Facebook
Google+
WhatsApp
LinkedIn
Email